Moje milé, moji milí.

Končíme…ano, ano, je to tak, zavírám krám.

Ale netruchlete, osušte slzy a hurá na e-shop, kde je pro vás připravený výprodej - skvělá příležitost nacpat své syslírny až k prasknutí.

A teď - !!! DŮLEŽITÉ INFO K VÝPRODEJI !!! – prosím čtěte – platí po celou dobu výprodeje!!!

1.       Minimální objednané množství od jednoho vzoru je 20 cm. (Menší množství bude automaticky stornováno).

2.       Na zboží neplatí žádná další sleva ani poštovné zdarma.

3.       Nedělám rezervace, zboží neodkládám, prostě kdo dřív přijde, ten dřív šije.

4.       Objednávky nelze spojovat (1 objednávka = 1 balík).

5.       Splatnost objednávek je 7 dnů, pak automaticky objednávku ruším. U objednávek přijatých od 19.6.2019 je splatnost nejpozději k 15.8.2019.

6.       Balíky odesílám 1x týdně, co nejdříve po připsání platby (nebo potvrzení objednávky na dobírku) – nicméně počítejte prosím s lehce pomalejším tempem, než tomu bylo doposud (dle OP do 10 dnů).

7.       Osobní odběr je zrušený.

8.       OBJEDNÁVKY VYTVOŘENÉ PO 24.6 ODEŠLU V TERMÍNU 1.8 - 31.8.2019.

Prodejna na Jánské je od 13.6.2019 zavřená. Moc děkuju všem, kteří si k nám během těch 4 let, kdy jsem ten krásný prostor postupně zarovnávala hromadami látek, našli cestu. Mimochodem víte, že v Brně jsou prý jen dvě zachovalé románské klenby a jedna z nich je právě ta u nás? Přiznejte se, koho nikdy nenapadlo kouknout na strop? :-)  

E-shop (a s ním i výprodej) by měl být v provozu až do 30.8.2019. Nenechávejte ale prosím nákup na poslední chvíli. Nejenom že by se vám mohlo stát, že někdo bude rychlejší a vaše srdcovka nenávratně zmizí, navíc sama za sebe nemůžu slíbit, že vydržím až do konce prázdnin (už teď se moc nad tím stolem neohnu :)) (V DOBĚ OD 1.7 DO 20.7 NEBUDU VYŘIZOVAT OBJEDNÁVKY)

Tak…a co bude dál? Od září si dám pauzu…po těch osmi letech non-stop provozu si to opravdu zasloužím a hlavně k tomu mám dost dobrý důvod :)

Šití Nití jako takové ale úplně nezmizí. Něco zůstane (něco málo mi ještě přijde z dřívějších nákupů). Určitě budou v nabídce naše látky, nově taky vaše látky (už brzo!) a pak je tu ještě moje srdcovka – Dashwood. Vše hodně zvolna a jen tak pro radost (moji i vaši), ale o tom až potom…teď hurá na ten výprodej.

ušijte si léto!!!  a děkuju!

Eva

PS: ještě info pro ty, kdo nakupují velkoobchodně – tam se nic nemění, vše zůstává, funguje a  pojede i nadále.